O mnie

Psychologia jest w moim życiu od zawsze!

Psychologia od zawsze jest moją wielką pasją. W ostatnich 4 latach spotykam się z klientami, którzy potrzebują profesjonalnej opieki terapeutycznej i chcą ją uzyskać ode mnie, bo mnie po prostu lubią i czują się przy mnie bezpiecznie. Moimi klientkami są często kobiety dotknięte przemocą dlatego poczucie bezpieczeństwa klienta jest dla mnie niezwykle istotne. Niczego nie narzucam, nie oceniam, nie podaję rozwiązań. Słucham, naprowadzam, towarzyszę.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w nurcie integracyjnym. Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię online.

Serdecznie zapraszam.

Kim jestem i co robię w życiu?

Jestem dyplomowanym psychologiem, psychoterapeutą w procesie certyfikacji w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integracyjnej.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy psychologicznej, które zdobywałam współpracując z ośrodkami interwencji kryzysowej, ośrodkami pomocy społecznej, instytucjami szkoleniowymi. Moimi klientkami są często kobiety dotknięte przemocą, dlatego poczucie bezpieczeństwa pacjenta jest dla mnie niezwykle istotne.
Pracuję również z klientami indywidualnym mającymi problemy z depresją, zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami nastroju, niskim poczuciem własnej wartości, zaburzeniami osobowości, kryzysami życiowymi. Pomagam pacjentom w kryzysie emocjonalnym.
Prowadzę psychoterapię online, w nurcie integracyjnym (nurt poznawczo-behawioralny i humanistyczny, w zależności od potrzeb pacjenta).
W pracy najważniejszy jest dla mnie pacjent i jego potrzeby oraz relacja terapeutyczna.
Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Jestem także trenerem umiejętności interpersonalnych. Od 2002 roku zajmuję się szkoleniami i uczę ludzi jak sobie radzić ze swoimi problemami, jak się dobrze komunikować, jak radzić sobie z emocjami, jak rozwijać swoją kreatywność, ciekawość i wrażliwość, bo jak mówi Brene Brown: „Wrażliwość to matka innowacji, kreatywności i zmian”.

Wiele lat pracowałam w firmach szkoleniowych przy koordynacji projektów EFS. Posiadam wieloletnie  doświadczenie zawodowe, m.in. akademickie, sprzedażowe, menedżerskie, a to pozwala lepiej mi zrozumieć potrzeby moich Klientów.

Czego klienci mogą się spodziewać po kontakcie ze mną?

Profesjonalizmu,  rzetelności i koncentracji na realizacji określonych celów, ale też otwartości, normalności, poczucia humoru, kreatywności.

Jaka jest moja misja? Co dobrego wnoszę światu?

Słucham. Nie oceniam. Akceptuję. Nawiguję, wskazuję, odkrywam. Pomagam.

Wnoszę poczucie niezależności i sprawczości, uśmiech, optymizm.

Jakimi wartościami kieruję się w życiu i w pracy?

Uczciwość, prawda, szacunek do siebie i innych, tolerancja, współpraca, zrozumienie, wolność.

Co sprawia mi przyjemność?

Lubię słuchać.